В даний час на курортах Єгипту знаходяться близько 15 тисяч російських туристів, повідомили в Ростуризму. Планується, що росіяни майже повністю залишать країну до кінця наступного місяця.Хоча ситуація на курортах Червоного моря, як і раніше, спокійна, як відомо під час недавніх заворушень там не постраждав жоден турист, в Ростуризмі не збираються поки скасовувати свою заборону на відвідування Єгипту найближчим часом.

Також в Ростуризмі і не виключають, що в разі нормалізації політичної ситуації в цій країні, вона зможе знову відкритися до зими.

Що ж робити туристам, які не хочуть їхати в подорожчала Туреччину або яку-небудь іншу країну, а всі бажають провести свою відпустку на єгипетському узбережжі Червоного моря як зазвичай за скромні гроші? Їх, до речі, не мало, за підрахунками туроператорів близько 30-35% від загального числа, що забронювали тури в цю країну

Так де ж купити тур в «закритий» Єгипет? Єдиний вихід для таких туристів – шукати туроператорів, які не повністю припинили продавати тури в Єгипет.

Як стало відомо 27 серпня, відновити програми в Єгипет з Москви з 14 вересня 2013 року вирішили туроператори Coral Travel і Sunmar. У разі погіршення ситуації на курортах, вони залишають за собою право зняти свої програми і гарантують повернення грошових коштів туристам без штрафних санкцій.

Вважаємо, що аналогічні пропозиції по Єгипту можуть з’явитися в найближчому майбутньому і в інших туроператорів, адже реальних альтернатив дешевого пляжного відпочинку в Єгипті немає, та й багато туристи навіть не розглядають інші напрямки.