За повідомленням представника страхової компанії ERV, у грецькій клініці була проведена екстрена операція по вилученню магнітних кульок від «Неокуб», а після трьох тижнів перебування в клініці під наглядом лікарів 9-річний хлопчик відправився додому з мамою…

Випадок стався в одному з готелів на Криті. Мама застрахованої 9-річного хлопчика зателефонувала в страхову компанію і повідомила, що її синові стало погано. Їх направили на комп’ютерну томографію, де виявили, що у кишечнику знаходяться сторонні тіла. Дитина випадково проковтнула дві кульки, які потрапили в різні відділи кишечника і злиплися між собою. В ході операції два сегмента товстого кишечника довелося видалити.

Дитини интубировали і підключили до апарату ШВЛ. У реанімаційному відділенні у такому стані він пробув тиждень під суворим наглядом лікарів. Явне поліпшення було помічено на 10-й день. Тоді хлопчика перевели в стаціонар. Через 23 дні після операції він покинув клініку.

Страхова компанія ERV прийняла усі можливі заходи з порятунку хлопчика: оплатила проживання матері в готелі при лікарні, послуги перекладача, авіаквитки, трансфер в аеропорт і інші витрати. По страховці було виплачено 14,5 тисяч євро.

Мама хлопчика висловила величезну подяку представникам страхової компанії, які не тільки взяли на себе вирішення організаційних і матеріальних питань, але і надали моральну підтримку. Юлія Алчеева, виконавчий директор ERV помітила, що дуже важливо оформляти страховий поліс в поїздку, особливо якщо належить подорож з дітьми. Адже безневинна дитяча витівка могла закінчитися сумно.