У столиці Кенії – Найробі бойовики сомалійського радикальної терористичного угрупування “Аш-Шабаб” напали на фешенебельний торговий центр “Уэстгейт”, закидавши його гранатами і відкривши безладний вогонь по відвідувачах.

За останніми даними атака на торговий центр забрала життя 68 осіб, серед загиблих є громадяни Франції, Канади і США, поранення отримали понад 300 осіб.

В даний час терористи в торговому центрі досі утримуються заручники – їх точне число не відомо. Відомо лише те, що спецназу вдалося відтіснити їх в одне крило будівлі і ісламські фанатики відмовляються вести переговори.

Фешенебельний торговий центр “Уэстгейт” – найпопулярніше місце у працюючих в кенійській столиці іноземців, а також у туристів і багатих кенійців.

Точне число нападників не відомо, за словами очевидців, серед них була помічена жінка. Також очевидці повідомляють, що нападники дозволили вийти з будівлі всім мусульманам, заявивши, що прийшли врятувати їх.

Передбачається, що ця атака на торговий центр у Найробі є помстою радикалів за участь кенійських військ у військових операціях проти угруповання “Аш-Шабаб” в Сомалі.