Федеральний суд американського міста Сіетл виніс рішення, що зобов’язує американську круїзну компанію Holland America Line виплатити компенсацію в розмірі 21,5 мільйонів доларів одному зі своїх пасажирів. Позов був поданий туристом, які перебували на лайнері і отримав удар по голові при проході через розсувні скляні двері.

Американець Джеймс Осман, житель міста Спрінгфілда, подорожував у 2011 році зі своєю сім’єю на круїзному судні Holland America Line. Коли судно знаходилося недалеко від Гонолулу, чоловік і його дружина вирішили скупатися у басейні. Відеокамера спостереження зафіксовано момент, коли Джеймс Осман, проходячи по коридору, отримує удар по голові від автоматично закривається стулки скляних дверей.

Як заявив оглядав Османа після події судновий лікар, 61-річний турист отримав від удару лише легкий забій голови, а також позбувся одного зуба. Однак згодом у Османа було діагностовано також струс мозку.

У суді адвокати Османа стверджували, що з-за скляних дверей на цьому кораблі отримували травми десятки інших пасажирів. І це нібито регулярно відбувалося з-за неполадок з встановленими в дверному отворі датчиками. Однак Holland America Line відкинула ці звинувачення і заявила про намір оскаржити дане рішення суду.