Пасажири авіакомпанії “Когалимавіа”, відомої під брендом «TUI», стали свідками хуліганських дій саратовського підприємця.

Палить у салоні на висоті 12 тисяч метрів, підприємець в компанії з дружиною і дочкою, бурхливо і не коректно відреагував на зауваження стюарда, пообіцяв піддати сексуальному насильству всіх учасників польоту і відправити їх на той світ, іменуючи себе членом спецназу ГРУ і депутатом.

Після повідомлення 24-річного стюарда про неадекватну поведінку пасажира пілотам літака, даний громадянин прийшов в лють. За розповідями актриси Олени Полькиной, що опинилася на борту лайнера, він побив провідника, затиснувши в проході, вдаривши його коліном в обличчя і головою об стіну. Також постраждав і пасажир, який заступився за бортпровідника, йому саратовський бешкетник розбив ніс.

По прильоту в Хургаду Сергій Кабалов був зданий в місцеву поліцію, проте довго там не затримався і незабаром був відпущений на свободу без пред’явлення йому звинувачень.

У Домодєдово на запеклого пасажира написано заяву, а Альона Полькина звернулася у відділення поліції в надії на те, що від правоохоронних органів буде хоч якась реакція на подію. Колектив лайнера залишив докладний звіт про політ із зазначенням подробиць витівки бізнесмена.

За словами пасажирів, і все тієї ж Марії Полькиной, реакції на дії цього «саратовського бидла» від пасажирів чоловічої статі, що летів цим рейсом не було. І втихомирював розбушувався бізнесмена лише бортпровідник і єдиний отважившийся чоловік, поплатившись за це зламаним носом.

Джерела в ЗМІ повідомляють, що саратовський власник ресторанів, магазинів і транспортних підприємств продовжує насолоджуватися відпусткою на золотих єгипетських пляжах.

Швидше за все, йому ця витівка зійде з рук. А шкода.