26 червня в Тунісі, на території готелю RIU Imperial Marhaba був здійснений теракт. Загинуло понад тридцяти людей, серед яких виявилася громадянка Росії…

У неділю, 12 липня, прес-службою товариства по страхових послуг «Допомога» була оприлюднена інформація про те, що тіло загиблої росіянки доставлено літаком до Москви, в аеропорт «Домодєдово».

У прес-службі, зокрема, уточнили, що доставка тіла Тетяни Хоменко очікувалася ще в п’ятницю, але в Брюсселі сталася непередбачена затримка майже на добу. Справа в тому, що прямі авіарейси з Тунісу здійснюють тільки чартери, правилами перевезення подібного роду забороняються. Тому нічого не залишалося, як вибрати транзитний рейс. Витрати по репатріації повністю сплатила страхова компанія.

Раніше «Допомога» евакуювала в Москву дочка Тетяни Хоменко Катерину, яка була поранена в плече. Постраждалу прооперували в Тунісі, витрати на себе взяв уряд республіки.

26 червня в Тунісі на курорті Сус, на пляжі готелю Imperial Marhaba, терорист відкрив стрілянину з автомата. Загинули 38 відпочиваючих і членів обслуговуючого персоналу готелю, 39 отримали поранення. Більшість загиблих — громадяни Великобританії.