Вчора в джунглях провінції Моробе, розташованої на сході тихоокеанської держави Папуа — Нова Гвінея, було скоєно збройний напад на групу іноземних туристів.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, напад стався в районі 17 годин за місцевим часом на досить популярному пішому туристичному маршруті під назвою “Чорна кішка”, що проходить по місцях, де у Другу світову війну австралійські і американські війська боролися з японцями.

Шість озброєних вогнепальною зброєю і мачете бандитів напала на групу, що складається з 9 іноземців (австралійців і новозеландців) і 12 місцевих носильників.

Нападники зарубали двох носильників і завдали численні поранення іншим учасникам групи, у тому числі іноземцям (в іноземців були зафіксовані в основному різані рани від списів і мачете).

В даний час всі постраждалі перебувають у лікарнях, їх життю нічого не загрожує. Місцева поліція почала розслідування обставин цього жахливого злочину.

Оскільки при нападі у туристів були вкрадені лише паспорта, за припущеннями поліції, швидше за все причиною нападу є ворожнеча між жителями довколишніх сіл, які борються за можливість роботи вантажниками у іноземних туристів.

Це вже не перший випадок нападу на іноземних туристів в Папуа – Новій Гвінеї, так в червні цього року в столиці Порт-Морсбі були зарубані чотири китайських туриста, а в квітні під час походу в джунглі зґвалтували американську туристку.