Вже цієї зими авіакомпанія Трансаеро, що є найбільшим гравцем на російському туристичному ринку, поміняє свій базовий аеропорт, перевівши всю адміністративно-технічну базу і найбільш популярні рейси у Внуково.

Варто відзначити, що результат Трансаеро з перевантаженого аеропорту Домодєдово був очікуваний експертами турринку, хоча офіційно перевізником і не підтверджувався. Раніше з Домодєдово пішли Lufthansa і Turkish Airlines.

Ще з 2007 року Трансаеро початку переведення частини своїх рейсів в Шереметьєво, зменшивши, таким чином, свою залежність лише від одного авіавузла і давши альтернативу своїм пасажирам.

А в травні минулого року Трансаеро почала літати з аеропорту Внуково, заявивши при цьому про плани збільшення обсягу свого пасажиропотоку тут до двох мільйонів осіб на рік. При цьому аеропорт Внуково надав для її обслуговування пасажирів окрему брендовану зону, з островом реєстрації, інформаційним офісом, а також відділом по оформленню квитків та кіосками самостійної електронної реєстрації.

Саме після цього експерти припустили, що Трансаеро зробить Внуково своїм базовим аеропортом і покине Домодєдово, залишивши там для зручності пасажирів лише малу частину своїх рейсів.