Керівництво «Аерофлоту» збільшило частоту сполучення з Кримом і затвердив нові тарифи на рейси цього напрямку.

«Аерофлот» стабілізує ціни на рейси в Крим. Так, ціни на авіаквитки від цього перевізника за маршрутом Москва – Сімферополь – Москва затверджені на рівні 7500 р. з усіма комісіями і зборами (вартість вказана для економ-класу); дорога тільки в один бік коштуватиме 3500 р. дешевше. Крім того, збільшена частота польотів: з початку квітня кількість щоденних рейсів, що здійснюються туди літаками Airbus А320/321, збільшено до чотирьох.

Трохи раніше Мінтрансом були оголошені ціни на комбіновані маршрути кримського напряму (ж/д перевезення + поромна переправа + автобусний рейс в межах півострова). Їх вартість варіюється і здебільшого залежить від вартості переправи через протоку, оскільки точок прибуття поромів відразу кілька: Євпаторія, Ялта, Керч, Судак, Севастополь, Феодосія. Але ціни в будь-якому випадку дуже навіть демократичні: найдорожча частина «Анапа-Севастополь» (поромна переправа + автобус) обходиться трохи дорожче 400 рублів.

Природно, що кримські туроператори тільки вітають такі нововведення, оскільки стабілізація і здешевлення цін допомагають зберегти турпотік — адже проїзд через територію України стає все проблемний…