Нова дисконтна авіакомпанія «Бюджетний перевізник», на своєму сайті представила попередній розклад польотів.

Згідно інформації, що з’явилася, дисконтна дочка «Аерофлоту» буде літати в Єкатеринбург, Самара, Волгоград та інші міста РФ, однак республіки Крим у розкладі немає. Польоти будуть здійснюватися щодня з Москви. Вартість квитків починається від 999 рублів, до ціни додаються такси і збори.

Зараз ще неможливо придбати квитки на сайті компанії – для цього лоукостер повинен отримати сертифікат експлуатанта. «Бюджетний перевізник» вже подав заяву на отримання сертифіката в Росавіації – зазвичай розглядають заяву протягом 60 днів, але компанія може отримати сертифікат і раніше.

«Добролет», якого замінив «Бюджетний перевізник», потрапив під європейські санкції за польотів в Крим. Після припинення діяльності «Доброльота» було прийнято рішення тимчасово створити новий лоукостер, яким і стала компанія під досить дивною назвою «Бюджетний перевізник».

«Аерофлот» не стане розвивати новий бренд, а почекає зняття санкцій з «Доброльота».

Згідно російським законам сертифікат можна отримати тільки в разі, якщо в парку перевізника є мінімум 8 літаків. Є в парку «Бюджетного перевізника» стільки повітряних суден досі не відомо. Втім, його попередник отримав сертифікат при фактичній відсутності літаків у парку – «Добролет» встиг замовити 8 лайнерів, однак на момент отримання сертифіката вони не були доставлені в Росію.