Російський 11-річний хлопчик Микита Онищенко, отримав 20 ножових поранень від аніматора під час відпочинку в готелі на популярному у туристів грецькому острові Крит, прийшов до тями. Дитина побачив своїх рідних і розплакався.

Його стан за словами лікарів вже не викликає побоювань. Але в результаті численних ножових поранень у дитини пошкоджений спинний мозок, із-за чого він може залишитися інвалідом.

А щодо аніматора Сиріна Шрайвера, який намагався вбити дитину, порушено кримінальну справу про замах на вбивство і розкраданні чужого майна. Сам же злочинець посилається на те, що страждає аутизмом і каже, що не може відповідати за свої дії.

Як з’ясували грецькі ЗМІ, брат аніматора Лоренцо Шрайвер був засуджений за вбивство у Великобританії. Разом з трьома спільниками вони пограбували будинок 65-річного чоловіка та вбили його.

Нагадаємо, 5 травня 2013 року одинадцятирічний російський хлопчик Микита Онищенко був важко поранений у готелі Mitsis Laguna Resort And Spa 5* під Іракліон, де відпочивав зі своєю родиною. Як з’ясувалося, хлопчик став мимовільним свідком крадіжки, з-за чого його і намагався вбити 20-річний працівник готелю.

Як повідомили в поліції, у Сиріна Шрайвера були знайдені ноутбук та мобільний телефон, вкрадені у дитини.