17 пасажирів Air Canada пройшли на борт літака, що прямував з Парижа в Торонто (Канада), без усякого догляду співробітниками аеропорту Шарль де Голль…


Про це повідомляє агентство CBC, посилаючись на представника Air Canada Пітера Фіцпатріка.

Ці 17 людей слідували в Торонто з Шрі-Ланки, і в паризькому аеропорту у них була пересадка. Відповідно, стерильну зону вони не залишали. Багаж пасажирів, за словами Фіцпатріка, був оглянутий, однак повторну перевірку перед посадкою пасажири не проходили, хоча цього вимагає розпорядження Мінтрансу Канади та агентства прикордонних служб (CBSA).

Недолік «сплив» вже коли літак був у повітрі. Про це було повідомлено екіпажу судна, і всі пасажири пройшли додатковий огляд після посадки в Торонто прямо на злітно-посадковій смузі.

Всього в літаку перебувало 325 пасажирів і 12 членів екіпажу.

Особливо дивно виглядає цей інцидент після травневих заяв Олена Бачили французького держсекретаря з транспорту, який стверджував, що після останніх терактів безпеку у всіх авиагаванях країни знаходиться на вищому рівні.

Раніше, 22 травня французький прем’єр Мануель Вальс заявив, що саме Франція останнім часом стала головною мішенню для терористів з ІГ (заборонена в Росії). Він також уточнив, що громадян Франції в рядах радикальних ісламістів налічується близько 2 тис. осіб.

Нагадаємо, в ніч на 14 листопада 2015 року у французькій столиці сталася серія кривавих терактів, які забрали життя 130 осіб. Постраждали понад 350 осіб. Відповідальність на терористичні напади взяла на себе терористична організація «Ісламська держава» (заборонена на території РФ).