Як повідомляє портал travelolife.comкерівництво другою в Європі і найбільшої в Німеччині авіакомпанії Deutsche Lufthansa AG ухвалив рішення про скасування всіх своїх рейсів з міжнародного московського аеропорту Внуково.

В авіакомпанії Lufthansa цю міру пов’язують зі складною політичною та економічною ситуацією в Російській Федерації. У першій декаді вересня скасовуються всі польоти в Самару і Нижній Новгород. Нагадаємо, що в даний час рейси в ці міста відбуваються чотири рази на тиждень.

В результаті Lufthansa залишить лише найбільш рентабельні свої російські напрямку — в Москву і Санкт-Петербург.

Вже починаючи з кінця серпня 2015 року німецький авіаперевізник повністю покине аеропорт Внуково. Всі рейси будуть переведені з міжнародний аеропорт Домодєдово. У компанії повідомили, що в зимовий час з Домодєдово планується виконувати щотижня 6 щоденних рейсів до Німеччини, 14 — у Вену, 2 рейси на день — в Цюріх, один — в Женеву.

До групи Lufthansa, крім бренду з такою ж назвою, входять Swiss Airlines, Austrian Airlines Germanwings а також частки Brussels Airlines і JetBlue (США). Протягом 2014 року було перевезено понад 106 млн осіб. При цьому виручка за рік, згідно з оприлюдненими звітами, склала не менше 30 млрд євро. У штаті компанії працює більше 119 тис. співробітників.