На цьому тижні авіакомпанія Трансаеро виграла судовий позов проти пасажира, який влаштував п’яний дебош на її борту лайнера, що летів в кінці грудня 2013 року з Новосибірська в Дубаї…

Кузнецький районний суд р. Новокузнецьк, постановив стягнути з пасажира близько 233 тисяч рулів. Також на його плечі лягли витрати по оплаті державного мита розміром 5 522 руб.

Нагадаємо, напередодні Нового року 31 грудня 2013 року борт «Трансаеро» здійснював чартерний рейс в Дубай. Добре підпилий турист почав проявляти агресивне ставлення до оточуючих, що в результаті переросла в бійку з іншими пасажирами літака і бортпровідниками.

Неадекватний пасажир під час польоту також намагався розбити скло ілюмінатора, що могло призвести до непередбачуваних наслідків для безпеки виконання рейсу в цілому, тому командир екіпажу прийняв рішення провести незаплановану посадку в казахстанському аеропорту Шимкент. Під час посадки туриста зняли з літака і передали органам правопорядку.

Оскільки авіакомпанія понесла додаткові витрати, пов’язані з незапланованою посадкою, обслуговуванням і заправкою борту в іншій країні, на суму близько 233 000 рублів, їй був поданий позов про відшкодування збитків до порушнику, за місцем його проживання.