У російському посольстві в Анкарі оприлюднили уточнені дані про туристів — громадян Російської Федерациии, що потрапили 6 серпня в ДТП в Туреччині.

У дорожньо-транспортній аварії, що сталася в провінції Денізлі, троє росіян загинули. 23 людини були травмовані: двоє в реанімації, стан їх характеризується як вкрай важкий, 18 осіб були доставлені в лікарню, на даний момент десять постраждалих вже виписані.

Особи загиблих громадян встановлені. Це Наталія Маркова, 42 роки, Наталія Беспалова (33 роки) і Юлія Гоголадзе (19 років).

Росіянам, потерпілим у ДТП, медичну допомогу оплачують страхові компанії. За повідомленням офіційного представника Моз РФ Олега Салагая, Моз і МНС РФ зможуть переправити потерпілих на батьківщину, створивши їм усі необхідні умови.

6 серпня поблизу селища Серинхасар перекинувся автобус туристичної компанії «Килит Глобал», що їхав з Памуккале в Анталью. Постраждалі пасажири були клієнтами туроператорів Tez Tour “Бібліо Глобус”. Туристи Tez Tour були застраховані в “Ингосстрахе” на $15 тис кожен, туристи “Бібліо Глобус” – на $30 тис в “ТСК”. За інформацією з офіційних джерел, водій не зміг впоратися з керуванням.