У ніч на понеділок у зоопарку Вільгельма німецького міста Штутгарта помер 25-річний білий ведмідь на прізвисько Антон….

Причина смерті – важка кишкова травма і викликане нею запалення, отримана в результаті того, що тварина якимось чином примудрився з’їсти рюкзак з сорочкою і ганчір’яній лялькою. Швидше за все, хтось із відвідувачів забув його за розсіяності, або впав у вольєр. Зараз вже точно не дізнатися, хто це зробив і коли.

Ветеринари зрозуміли, що з ведмедем, що то не так занадто пізно, коли він почав вести себе дивно і його почало рвати шматками тканини. Дикі тварини, як правило, дуже довго приховують страждання і біль, так як будь-ознака слабкості в дикій природі буде негайно використаний ворогами.

Доглядачі припускають, що, швидше за все в рюкзаку була якась дуже бажана для ведмедика «вкусняшка», і він не міг її дістати, і, не зумівши вигадати нічого іншого, просто з’їв його цілком, а не розірвав на шматки, як це вже відбувалося раніше.

До речі, за весь час життя Антона з його басейну витягли приблизно дві сотні дитячих черевик, майже півсотні іграшок, а також безліч дитячих пустушок очок, шапок, мобільних телефонів і фотоапаратів.

У керівництві зоопарку дуже жалкують про те, що трапилося, і просять всіх відвідувачів, щоб уникнути повторень подібних трагічних інцидентів, якщо вони опускають що-небудь у вольєри до тварин, одразу повідомляти про це співробітникам.

Зі слів представника зоопарку Штутгарта, крім білого ведмедя Антона, від проковтнутих сторонніх предметів тут в різний час гинули і інші тварини. Багато років тому тут загинув проглотивший тенісний м’яч гіпопотам по імені Егон проковтнув, також помер і морський слон Чарлі, з’їв плюшевого ведмедика.