В Тайланді зіткнулися два катери біля острова Пхі-Пхі, що недалеко від Пхукета. В результаті події загинуло двоє туристів, ще 52 постраждали…


Як повідомляє місцева поліція, катастрофа сталася в морі в 30 км від Пхукета. Зіткнулися два пасажирські катери – Chonlakij з 36 людьми на борту і Hongfa 33, перевозив 26 осіб, включаючи команду судна.

В результаті судно Chonlakij затонуло, але всі пасажири і команда були врятовані. Сім людей отримали важкі поранення в результаті аварії, решта відбулися середніми та легкими травмами. Всіх, хто отримав поранення, служби доставили в госпіталь. Місцеві правоохоронці не уточнюють, чи були серед постраждалих члени екіпажів суден.

За словами губернатора Пхукета, внаслідок морської аварії загинули двоє туристів – чоловік і жінка. Чиновник не уточнив, за яких обставин вони загинули, і не став поки розкривати їх імена і громадянство. Губернатор лише додав, що більшість пасажирів катерів були громадянами Південної Кореї і КНР.

За інформацією регіональних ЗМІ, які в свою чергу посилаються на місцевих правоохоронців, причиною трагедії могла стати нульова видимість в море через проливний дощ. Капітанів обох катерів допитує поліція.

Раніше, в лютому, двоє туристів з Росії отримали важкі поранення від гвинта проплывавшего швидкісного катера. Одному з них відірвало ногу.