У минулому році французький Лазурний берег відвідало 216 тис. туристів з Росії, що склало близько 40% загального турпотоку з РФ у Францію…


Ці дані озвучив мер міста Канни, він же президент регіонального комітету з туризму Лазурного берега Давид Лиснар.

«Всього Лазурний берег приймає в рік до 11 млн. відпочиваючих. Найбільше туристів прибувають з Великобританії, Німеччині та Німеччини. Що ж до Росії, вона займає дев’яте місце за обсягом турпотоку – у минулому році ми зареєстрували 216 тис. прибуттів – 5.5% від загального потоку зарубіжних гостей», – розповів Лиснар.

Давид Лиснар також підкреслив, що на Лазурному березі кількість іноземних гостей переважає над місцевими – 55% проти 45%. Росіяни ж найбільше люблять відвідувати Канни, Ніццу, Антіби і Монако.

«Специфіка Лазурного берега як туристичного об’єкта полягає в тому, що це місце розраховане не тільки на багатих людей. Тут можуть повноцінно провести час люди з будь-яким достатком. Наш регіон відрізняється своєю космополітичністю, тут часто відбуваються цікаві події, культурні, спортивні, гастрономічні та інші. Що ж до росіян, для них Лазурний берег – особливе місце. Любов росіян до цього місця має давні коріння», – розповідає Лиснар.

Мер Канн також розповів, що в поточному році в Ніцці відкрилася після реставрації православна церква – Свято-Миколаївський собор, побудований в 1912 році. Реновація історичного пам’ятника проводилась за кошти бюджету РФ.

Пік російського турпотоку на Лазурний берег був відзначений в 2013 році – більше 300 тис. приїздів. В середньому тривалість відпочинку росіян в цих місцях становить 6 днів.

Крім пляжного відпочинку і екскурсій, російських туристів та їх попутників залучають значущі події. Так, наприклад, в цьому році тут буде проходити Каннський фестиваль, джазовий фестиваль Jazz a Juan у Жуан-ле-Пен, Гран-прі Формули-1 в Монако, Королівська регата в Канні і т. д.