У нічному нападі на московських туристів на базі відпочинку “Срібний вік”, розташованої на території Калузької області, підозрюється її генеральних директор – Андрій Сергєєв.

Як повідомив представник УМВС Росії по Калузькій області, в ніч на 11 серпня група агресивно налаштованих чоловіків з п’яти-семи осіб влаштувала погром в декількох котеджах і побила палицями відпочивали туристів, після чого зникла на мікроавтобусі.

Інцидент стався близько четвертої ранку, бандити увірвалися спочатку в один котедж, почавши бити сплячих там людей, а потім попрямували з тими ж намірами іншого.

Співробітники поліції з’ясували, що серед бандитів був генеральний директор цієї бази відпочинку. За словами свідків, цього вечора у нього стався конфлікт у ресторані з гостями бази, внаслідок чого він і привіз для розборок своїх подільників.

Затриманий 37-річний директор бази відпочинку пояснив, що не причетний до бійки, був весь час п’яний і нічого не пам’ятає, а також не знає нападників бандитів і вперше в житті бачить постраждалих. Після допиту його відпустили з поліції.

В результаті нічного нападу постраждали близько двадцяти туристів з Москви, в тому числі і дівчата, у всіх у них зафіксовані переломи, забої та черепно-мозкові травми.

У той же час, за словами самих постраждалих, місцева поліція не виявляє особливої активності для затримання цих відморозків, тому складається враження, що вони, хоча зам’яти цю справу.