За попередніми даними в результаті авиакастастрофы в столичному аеропорту загинули 3 члени екіпажу лайнера, ще кілька поранені…

Три людини стали жертвами аварії пасажирського літака Ту-204 в московському аеропорту Внуково в суботу вдень.

Пасажирський лайнер авіакомпанії Red Wings зазнав аварії в столичному аеропорту Внуково вдень 29 грудня.

– Авіалайнер Ту-204 здійснив жорстку посадку і викотився за межі ЗПС, – розповів Life News джерело в правоохоронних органах.

На місце НП виїхали всі оперативні служби – рятувальники МНС, бригади Центру медицини катастроф, поліція, слідчі. Пізніше з’ясувалося, що літак возращался з-за кордону пустим, на борту перебували лише 12 членів екіпажу лайнера.

– В ході рятувальної операції в салоні літака виявлено три трупи, – підтвердили Life News в прес-центрі МВС.

На час рятувальної операції і гасіння розбитого на частини літака у Внуково скасовані всі посадки і вильоти. Лайнери, які повинні найближчим часом приземлитися, відправляють в Шереметьєво і Домодєдово. Ті літаки, у яких є можливість кружляти над аеродромом, будуть чекати дозволу на посадку.

Представник аеропорту Пардубіце в Чехії повідомив, що літак виконував рейс RW9268. На борту перебували 10 членів екіпажу – п’ятеро пілотів і п’ятеро стюардес.

Однак у МВС Росії повідомили, що на борту було лише 8 осіб. Троє з них загинули, трьох відвезли до лікарні, двоє членів екіпажу вибралися з лайнера самостійно.

У правоохоронному відомстві також ще раз попросили столичних водіїв утриматися від поїздок по Київському шосе, оскільки з-за катастрофи рух біля Внуково практично заблоковано.

Нагадаємо, лайнер, у якого під час перельоту з Чехії в Москву загорівся правий двигун, здійснив аварійну посадку в 16.35, викотився за межі ЗПС і пробив огорожу периметра, розвалившись при цьому на частини. носова частина літака впала на Київське шосе.

За час експлуатації літаків Ту-204 це друга авіакатастрофа. Перша сталася 22 березня 2010 року. Тоді літак, також повертався без пасажирів з Хургади, не долетів 1,5 км до Домодєдово і впав у лісі.