Як вибрати хороший робот пилосос!!!!

Роботи – пилососи — це такі домашні улюбленці, які тихенько за вами прибирають і нічого не просячи взамін. Зараз великий вибір моделей, і легко промахнутися. Ми зібрали найпоширеніші помилки при виборі роботів – пилососів. Думати, що всі роботи влаштовані однаково. Це не так: є моделі, які збирають сміття у пластиковий мішок (таких більшість), а є ті, що «передають» бруд в паперовий мішок в базі (наприклад, моделі Karcher). У дорогих роботів є складні навігаційні системи, щоб орієнтуватися в просторі, будувати карту приміщення і раціонально витрачати заряд акумулятора при збиранні.Також хочемо вам порекомендувати купить робот пылесос киев

У просунутих роботів є широкоформатні камери огляду, допомагають орієнтуватися. Стали з’являтися моделі з додатковими усмоктувальними отворами з боків, видовженими бічними щітками, відсутністю центральної всмоктування, щоб не намотувалися волосся і сміття легше потрапляв в контейнер. Потрібно виміряти висоту «просвіту» між підлогою і найнижчою меблями на ніжках у будинку: комусь підійде робот – пилосос висотою 9 – 10 см, а комусь треба менше. Самі «тонкі» моделі мають висоту 7– 8 див. Необхідний «запас» хоча б в півсантиметра, щоб робот не застрявав. Робот – пилосос хороший, коли він невисокого роста3.

Думати, що круглий робот гірше квадратного. Є роботи квадратної форми (в сенсі, якщо дивитися зверху). Вони розроблені для кращої чистки кутів і, дійсно, справляються з цим краще, ніж круглі. Тобто, якщо хочеться ідеально чистих кутів, їх доведеться в будь-якому разі або протерти, або пройтися звичайним пилососом. Плутати вологе прибирання з миттям підлог полягає мінімум з двох блоків на батарейках. Заміною може бути магнітна стрічка, яку взагалі не потрібно харчування. Віртуальна стіна відгородить вхід в кімнату або угол10. Вибирати модель без програмування часу збирання. Це дуже зручна функція: ви встановлюєте розклад прибирання на тиждень і не згадуєте про те, що треба включити робота. Можна влаштувати все так, що робот буде забиратися в вашу відсутність.

Повірте, з часом шумлячий (багато роботи відчутно торохтять) і снуючий туди – сюди робот – пилосос перестане викликати такий захват, як в перші дні, і ви захочете приходити на все готове — в чистоту і тишу. Крім того, це дуже зручно, якщо маленька дитина або тварина боїться робота, і можна запрограмувати на прибирання час прогулянки з ними. Єдине, про що залишиться пам’ятати – вчасно очищати пилозбірник. Прибирання за розкладом: ми гуляти, а ти забирайся.