Жінка подала позов проти китайського авіаперевізника China Eastern Airlines з вимогою виплатити 200 тисяч доларів компенсації за те, що їй на голову впав валізу…

В суд Австралії звернулася Калисфена Єгорова, яка мешкає у Сіднеї. 37-річна жінка стверджує, що в результаті падіння валізи вона отримала травму шиї і струс мозку.

За словами Єгорової, після травми у неї почалися сильні головні болі, дисморфофобія, панічні атаки, депресія і інші проблеми зі здоров’ям.

Інцидент стався в березні минулого року в пекінському аеропорту. Літак готувався до відправлення у Сідней, та пасажирка вже зайняла своє місце. Вона згадує, що її попутник намагався помістити на багажну полицю важку валізу на коліщатках і випадково впустив його жінці на голову.

Єгорова каже, що це було дуже несподівано і болісно. Австралійка попросила у бортпровідниць лід, щоб прикласти до голови. Але ні стюардеси, ні пасажири авіалайнера не знали англійської мови. Все ж Єгорової вдалося дістати лід.

Коли літак здійснив проміжну посадку в китайському місті Нанкіні, постраждалу австралійку оглянув лікар. Їй запропонували госпіталізацію, але Єгорова відмовилася і долетіла до Сіднея.

Як повідомляли в жовтні минулого року, американець подав позов проти лоукостера Norwegian Air Shuttle з-за того, що отримав опіки від електронної сигарети на борту літака.