Пасажири, що летіли рейсом чартерної авіакомпанії Nord Wind по маршруту Гоа – Уфа, виявилися свідкам дебошу, вчиненого напідпитку туристом…

Цікаво, що прокуратура дізналася про подію через галасу в Інтернеті, піднятого навколо відео на YouTube, викладеного одним з очевидців. За словами автора ролика, на вимогу бортпровідників йому спочатку довелося видалити це відео зі свого телефону, але вдома йому вдалося його відновити.

Як видно на записі, агресивно налаштований напівголий чоловік, ймовірно, перебував напідпитку, з’ясовує відношення з одним із пасажирів рейсу, і потім завдає йому кілька ударів. Інші пасажири літака спробували розняти чоловіків, після чого до локалізації конфлікту підключилися і працівники авіакомпанії.

Капітану авіалайнера довелося втрутитися – він намагався зупинити бійку, в тому числі пригрозивши, що здійснить посадку літака на запасному аеродромі, якщо розсерджені пасажири не заспокояться. Але і це не остудило «гарячі голови».

Очевидець розповів, що, коли лайнер сів у столиці Башкирії, до конкурентам пасажирам навіть не направили співробітників поліції, хоча за нормами це повинні були зробити. Крім того, співробітники авіакомпанії вимагали від пасажирів видалити зняте ними відео, що викликало бурю обурення у інетрнет користувачів.

Приволжская транспортна прокуратура вже повідомила, що збирається перевірити, як авіакомпанію, співробітники якої намагалися приховати факт бешкет на борту літака, так і співробітників транспортної поліції, які не тільки не зустріли літак в аеропорту, але навіть не зареєстрували пригода.

Також до відповідальності буде притягнуто і головний герой події. Його особа зараз встановлюється.