The Nation надала інформацію про серії вибухів, що прогриміли 12 серпня на туристичних курортах Таїланду…

Теракти були влаштовані недалеко від будівель поліцейських ділянок на острові Пхукет, в містах Хуахін і Сурат Тхані (це ж назву носить одна з провінцій, територія якої представлена островом Самуї).

Жертвами вибухів стали один загиблий і п’ятеро отримали поранення з Сурат Тхані, четверо постраждалих з Хуахін, і ще один – з Пхукета. Thai PBS додає, що трагедія сталася в районі Патонг, який дуже популярний серед туристів. Всім жертвам терактів надана медична допомога, більша частина з них піддалася госпіталізації. Російських громадян серед постраждалих немає.

На щастя, один з вибухів вдалося запобігти. Пристрій, захований на одному з популярних пляжів Пхукета, було успішно дезактивовано. Один з представників місцевої поліції уточнив, що бомба була закладена в районі пляжу Брухту.

В Хуахіні два вибухи були зафіксовані 11 серпня. Час першого теракту: близько одинадцятої вечора (19:10 за київським) біля одного з питущих закладів, які так подобаються туристам. Буквально через годину пролунав новий вибух вже поруч з баром курорту. За даними місцевої поліції, небезпека представляли горщики для вирощування квітів, активація бомб була проведена завдяки дзвінку з мобільного телефону.

The Nation предоставила информацию о серии взрывов, прогремевших 12 августа на туристических курортах Таиланда

Один
загиблий і 20 постраждалих – підсумок цієї жахливої події. У числі жертв 10
туристів з інших країн, серед них – дві громадянки Великобританії, жінка з
Німеччини і двоє громадян Нідерландів. Російських жителів серед поранених
виявили. Громадянство інших в процесі встановлення.