Щоб захистити Ейфелеву вежу від терористичних атак, спорудження обнесуть міцної скляною стіною…

Як говорить Бернард Годьер, голова Товариства експлуатації Ейфелевої вежі (SETE), за огорожею буде також значна частина садів, що оточують об’єкт. Він повідомив, що стіну планується побудувати до осені поточного року. Висота огорожі складе 2,5 метри, на її зведення витратять майже 20 млн. євро.

Після терактів 13 листопада 2015 року у Франції діє надзвичайний стан. В середині грудня минулого року його продовжили на півроку, до 15 липня.

У 2016 році на час проведення у Франції чемпіонату Європи з футболу екскурсії на Ейфелеву вежу були припинені. Відвідування пам’ятки скасували і на наступний день після його завершення.

Після серії терактів, які сталися ввечері 13 листопада, ряд визначних пам’яток Парижа, включаючи Ейфелеву вежу, закрили для відвідування туристів. Тоді на бульварі Вольтер смертник підірвав себе, була стрілянина в кількох міських ресторанах, людей тримали в заручниках у концертному залі «Батаклан», в паризькому передмісті Сен-Дені та біля стадіону «Стад де Франс» сталися три вибухи.