2 серпня, близько 14 години, на озері Байкал, на борту пасажирського теплохода на повітряній подушці «Баргузин-2», що належить ВАТ «Східно-Сибірське річкове пароплавство», почалася пожежа. За попередніми даними, загоряння сталося внаслідок вибуху одного з двигунів.

Пожежа на судні стався в прибережній зоні, в півтора кілометрах від селища Велика Голоустній, коли «Баргузин-2» прямував з бухти Піщана в Іркутськ. На борту судна перебувало 116 пасажирів і шестеро членів екіпажу, всі вони були евакуйовані з палаючого корабля на рятувальних шлюпках і надувних плотах. Згодом пасажирів і екіпаж доставила на берег приватна яхта «Петро Великий». Пожежу ліквідували рятувальники, які прибули на іншому судні класу «Баргузин» співробітники МНС. Ніхто з пасажирів і членів екіпажу не постраждав, але судно повністю вигоріло і, за словами співробітників МНС, відновленню не підлягає. Згорів і багаж пасажирів. Пожежу ліквідували рятувальники, які прибули на іншому судні класу «Баргузин» співробітники МНС.

Слідчий комітет РФ за фактом пожежі на «Баргузин-2» порушив кримінальну справу. Вилучена вся технічна документація судна, а також особисті справи членів екіпажу. Медичне обстеження членів екіпажу слідів алкоголю не виявило. Пасажири, які втратили не тільки можливості подорожі по Байкалу, але і багажу, отримають від страхової компанії «Согаз» за 23 тисячі рублів компенсації. Їм буде повернена вартість квитків. Що стосується додаткової компенсації, її розмір поки не відомий, проте 90 пасажирів вже написали заяви в пароплавство про компенсації понесеного збитку.

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 1

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 3

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 4

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 5

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 6

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 7

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 8

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 9

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 10

Пожар на байкальском теплоходе. Фото 12