На думку аналітиків Асоціації туроператорів Росії (АТОР), в Іспанії залишили спроби відновити турпотік з Росії, галузь переорієнтовується на потік з Великобританії…


Із-за нестабільності в країнах-конкурентах — Єгипті, Туреччині і Тунісі, в поточному році Іспанія повинна стати одним з найбільш затребуваних напрямків пляжного туризму. Відмовилися від поїздок в країни Близького Сходу європейці стали масово планувати відпустку в Іспанії. А оскільки, за даними АТОР, Росія для Іспанії ключовим ринком ніколи не була, іспанські туроператори переорієнтувалися на активно зростаючий британський ринок виїзного туризму.

Деяка частка місць для росіян все ще залишиться в іспанських готелях в сильно урізаному кількості. При цьому, як припускають аналітики АТОР, зросла популярність іспанських курортів позбавляє росіян надії на різні знижки та спеціальні пропозиції.

За інформацією Росстату, протягом 9 місяців минулого року число подорожей з Росії в Іспанію зменшилося на 41% і склала 626 тисяч осіб. Головною причиною спаду аналітики вважають ослаблення курсу російського рубля до світових валют, до майбутнього літнього сезону ця тенденція, на їхню думку, навряд чи зміниться.