Управління на транспорті МВС Росії по Центральному федеральному округу виступило з ініціативою перевозити в багажі алкогольні напої, придбані в мережі магазинів безмитної торгівлі duty free…

Транспортна поліція зазначає, що, за статистичними даними, значна частина правопорушень під час перельотів відбувається авіапасажирами в стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські впевнені, що це пов’язано з перевозом пакетів зі спиртним з duty free в салонах літаків. На борту пляшки відкривати не можна, але багато пасажирів ігнорують цю заборону. Крім того, на думку транспортної поліції, потрібно максимально обмежити продаж алкоголю в ресторанах і кафе на території повітряних гаваней.

Також МВС пропонує навчити бортпровідників методів нейтралізації буйних пасажирів або зобов’язати авіакомпанії брати на борт співробітників служб безпеки. Поліцейські вважають, що потрібно сертифікувати підручні предмети, за допомогою яких можна зберігати бешкетників під час польотів.

У липні авіакомпанія «Перемога» підняла вартість перевезення в салоні літака товарів, що придбані в duty free, майже в три рази. Лоукостер зробив такі заходи, тому що багато пасажирів вживали алкогольні напої з магазинів безмитної торгівлі прямо на борту.