На кінець лютого курорт «Роза Хутір» щодня відвідують близько 10 тисяч осіб, це можна порівняти з завантаженням у дні новорічних канікул…

Як пояснила прес-служба курорту, сьогодні «Роза Хутір» — єдиний на Кавказі гірськолижний курорт, чия база працює в повному обсязі, звідси і наплив туристів.

У соціальних мережах туристи помістили фотографії довгих черг до витягів. Як випливає з коментаря прес-служби, максимальне число туристів накопичується на курорті в 10-11 годин ранку, проте навіть у цей піковий період посадку на підйомник очікують приблизно 20-25 хвилин.

Керівництво курорту, прагнучи зменшити час очікування підйому, збільшило число обслуговуючого персоналу і встановило додаткові рамки металошукачів. Зменшена також навантаження на станції канатних доріг, розташовані на позначці 560 метрів над рівнем моря («нижні станції»). В районі «Троянда Стадіону» організована велика безкоштовна автопарковка. Звідти туристи можуть відразу підніматися в зону катання на підйомнику «Вовча скеля».

Роза Хутор. Очереди

До зимового сезону 2016-2017 року на «Роза Хутір» очікується завершення більшої частини робіт з будівництва чотирьох нових підйомників. Це дасть можливість збільшити протяжність лижних трас до 100 кілометрів, а пропускну здатність курорту довести до 20 тисяч чоловік в день.