Італійський острів Сицилія в останні роки викликає у російських туристів, особливо з регіонів, підвищений інтерес. Обсяги перевезень на Сицилію в новому сезоні повинні істотно збільшитися, вважають багато російські туроператори. На підставі оцінок ранніх продажів турів на Сицилію експерти роблять висновок про можливість дворазового зростання порівняно з минулим роком.

Головна новина сезону – поява регулярних рейсів з Росії на Сицилію італійської авіакомпанії Alitalia. Нова польотна програма передбачає переліт з Ростова-на-Дону в сицилійські міста Палермо і Катання на Airbus А320. Переліт буде займати близько 3-3,5 годин.

А з Москви на Сицилію передбачається в новому сезоні організувати додатково три чартерних рейси. Переліт на Сицилію з Росії обійдеться російському туристові приблизно в 360 євро, подорожчання порівняно з минулим сезоном викликано збільшенням вартості авіаційного палива. При цьому ціни на проживання в готелях, відзначають туроператори, в новому сезоні на Сицилії залишаються на колишньому рівні, з’являються нові об’єкти розміщення.

Оператори мають намір у новому сезоні активно просувати комбінований тур Сицилія + острів Лампедуза, з відвідуванням унікального природного заповідника, місця щорічної міграції морських черепах. Пропонується новий комбінований тур Сицилія + Эоловы острови (Острови Одіссея»). Будуть пропонуватися і раніше діяли добре себе зарекомендували тури Сицилія + Рим, Класична Італія + Сицилія.

У стадії підготовки – велика туристична програма «Південь Італії», з заїздом на Сицилію. Розвиток сучасних засобів комунікації та транспорту дозволяє розселяти туристів по всьому сицилійського узбережжя, без істотного збитку для екскурсійних програм.