Британський лоукост (малобюджетна авіакомпанія) EasyJet, який заявив про намір виконувати рейси з Лондона до Москви і назад, опинився в центрі скандалу з-за своєї цінової політики.

Авіакомпанії «Аерофлот», «Трансаеро» і British Airways звинуватили easyJet в тому, що вже близько місяця лоукост продає квитки до Лондона з датою вильоту 18 березня 2013 року і пізніше, хоча не має оформленого дозволу Росавіації на польоти в Москву. еasyJet -друга за обсягом перевезень бюджетна авіакомпанія у Великобританії і Європі.

На думку джерела в Росавіації, причина скандалу – в низьких тарифах easyJet. Найдешевші квитки до Лондона і назад у трьох названих вище компаній коштують приблизно 13 тис. рублів, у easyJet – близько 7 тис. рублів, правда пасажир може за цю ціну перевезти тільки одне місце багажу (20 кг), та не має права на безкоштовну їжу.

З 18 березня лоукост має намір виконувати щоденні рейси з Лондона до Москви (Домодєдово), а з 28 березня повітряні судна easyJet повинні будуть здійснювати до чотирьох регулярних рейсів на тиждень з Манчестера. Однак досі easyJet не представив в Росавіації ніяких документів, що роз’яснюють його тарифну політику. І при цьому веде активний продаж квитків до Лондона на російськомовній сторінці свого сайту в Інтернеті.

Хочете придбати квитки онлайн в будь-яку точку світу за привабливими цінами? Потрібен самий економний переліт? Заходьте на сайт alltrips.ru і користуйтеся зручним пошуком авіаквитків.

Крім надання документів в Росавіації, в рамках договору між органами авіаційного контролю Росії і Великобританії easyJet повинна укласти угоду з призначеним з боку Росії перевізником авіакомпанією «Трансаеро». Однак переговори про угоду поки що не дали позитивного результату, хоча представники easyJet заявляють, що сторони значно просунулися» у пошуках взаємоприйнятного рішення. Представники «Трансаеро» оцінюють хід переговорів більш обережно і говорять лише про «конструктивний діалог».