Британський туроператор Thomas Cook заявив, що не має наміру повертатися в Шарм-Ель-Шейх принаймні до лютого 2017 року. Серед причин – зберігаються обмеження британського Мзс на поїздки по даному напрямку.


У компанії підкреслюють, що рішення завчасно відмовитися від Шарм-Ель-Шейха продиктовано «бажанням дати клієнтам можливість встигнути знайти альтернативу відпочинку для себе і своїх сімей».

Нагадаємо, в червні кілька великих британських туроператорів і авіаперевізників (серед них такі імена як EasyJet, British Airways і Thomas Cook) оголосили про готовність знову організовувати тури і літати в Шарм-Ель-Шейх вже в цьому році в жовтні-листопаді. Мораторій British Airways повинен був бути знятий 27 жовтня, а EasyJet ще раніше жовтня. Thomas Cook збирався працювати за Шарму з листопада цього року. Тепер же туроператор заявляє, що всім, хто встиг забронювати Шарм на цей рік, компанія перебронирует замовлення на інші напрями або поверне оплату. Що ж до чартерів інших великих британських туркомпаній – Thomson і First Choice – всі вони до 28 вересня анульовані.

Нагадаємо, британські авіакомпанії відмовилися літати в Шарм-Ель-Шейх, так само, як і російські, в листопаді 2015 року після того, як в небі над Сінаєм стався теракт на борту російського лайнера, що перевозив сотні туристів. Тоді британський МЗС, виходячи з сумнівів у безпеці сервісу в Шарм-Ель-Шейху, рекомендував турфірмам утриматися від організації туристичного відпочинку за даним напрямом.