За повідомленнями іспанських ЗМІ, 31-річна росіянка, яка займалася снорклінг (плаванням у поверхні води в масці і з дихальною трубкою), загинула на місці. Трагедія сталася біля південно-східного узбережжя іспанського острова Гран-Канарія. Росіянці порізав шию плавальною дошкою шведський віндсерфер.

Живе в Іспанії росіянка плавала разом з чоловіком, у масці і трубці, приблизно в 15 метрах від пляжу, коли в неї на великій швидкості врізався шведський турист, катавшийся на виндсерфере. Від сильного порізу шиї жінка загинула на місці.

За свідченнями очевидців трагедії, які спостерігали пригоду з берега, подружня пара плавала в неглибокому місці, вода в якому ледве доходить до пояса, і була добре помітна. Проте спеціальними буями, як цього вимагають правила, місце їх плавання не було позначено, що могло стати причиною зіткнення. Ті ж очевидці стверджують, що серфінгісти і раніше нерідко запливали в зону для купань, ніж викликали скарги відпочиваючих.

41-річний швед – професійний віндсерфер, на Канари приїхав як учасник чемпіонату світу віндсерфінгу. Після зіткнення і загибелі росіянки він зміг прийти до тями від шоку тільки за допомогою медиків. Іспанська поліція вважає подію нещасним випадком, однак місцева влада пообіцяли прийняти серйозні заходи до посилення безпеки та запобігання подібних подій.