ЦРУ направило турецьким властям попередження про підготовлювані палестинськими терористами атаках проти перебувають на території Туреччини російських туристів. Про це повідомило турецьке видання Haber Turk.


У повідомленні американських спецслужб мова йде про трьох палестинських терористів і про одному смертника з забороненої в РФ угруповання «Ісламська держава». Спецслужбам США стало відомо про причетність групи до вибуху на борту російського авіалайнера A321 в єгипетському аеропорту Шарм-ель-Шейх. Названо й імена членів терористичної групи: Абдулла Ахмед, Мухаммад Мумтаз, Айман Нофаль і Рафет Аббас. На територію Турецької Республіки терористи, як припускає видання, проникли з підробленими документами. Попередження про можливі теракти турецьке МВС розіслало керівництву 81 провінції.

В даний час всі організовані російські туристи з Туреччини евакуйовані. Після того як турецькими ВВС в кінці листопада був збитий ракетою російський бомбардувальник Су-24, що російський МЗС з-за високої терористичної небезпеки рекомендував російським туристам утриматися від поїздок до Туреччини. Однак, за словами прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, Туреччина може бути знову відкрита для росіян, якщо перебування в країні стане безпечним.