Відомий російський туроператор Coral Travel, що входить до складу турецького холдингу OTI, все-таки обзавівся власним авіапарком – двома 757 Боїнгами, взятими в лізинг, які почнуть літати з грудня.

Як стало відомо з неофіційних джерел, літати літаки Корала будуть по сертифікату експлуатанта авіакомпанії «Абакан-Авіа», яка зовсім недавно була придбана ірландським авіаперевізником Royal Flight Airlines, що входять до складу турецького холдингу OTI з 2011 року.

Саме під брендом Royal Flight і будуть літати нові лайнери Coral Travel в Росії.

До речі, нові лайнери Корала назвати такими можна лише умовно, оскільки вони літають, починаючи з 1999 року. Останнім їх власником була AirBaltica.

Нагадаємо, що туроператор Coral Travel кілька років тому вже намагався створити власного перевізника, наслідуючи приклад своїх прямих конкурентів Тез-тур (створив авіакомпанію I-fly) і Пегас-туристик (NordWings). У 2011 році туроператор купив авіакомпанію «Виборг», яка за задумом Корала повинна була літати під брендом Solaris Airlines, але Росавіація не видала їм дозвіл на міжнародні польоти, із-за чого, власне, спроба створення власної авіакомпанії, таким чином, провалилася.

На даний момент офіційних коментарів від представників «Абакан-Авіа» і Coral Travel немає, але вони очікуються в найближчому майбутньому.