Другий з початку року п’ятизірковий готель відкритий на грузинському курорті Батумі. Готель Leo Grande побудувала турецька фірма Mersin tourism, вартість об’єкту – $40 млн…

Раніше в травні в Батумі було урочисто відкрито перший в Грузії готель найбільшого міжнародного готельного оператора Hilton Worldwide, його будівництво обійшлося в $130 млн, оператор буде експлуатувати готель під своїм брендом.

Готель Leo Grande має 180 номерів, в тому числі президентськими апартаментами. У складі готельного комплексу – ресторан, спа-центр, конференц-зали, нічний клуб і казино. Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, який був присутній на церемонії відкриття нового готелю, повідомив про плани відкрити до кінця поточного року в районі курорту Батумі ще кілька нових готелів. За словами прем’єра, кількість туристів на чорноморському узбережжі Грузії зріс, і буде рости і далі.

У той же день прем’єр-міністр Гарібашвілі був присутній в Батумі при закладці фундаменту нового готельного комплексу на тисячу номерів Orbi Beach Tower, грузинська компанія Orbi Group інвестувала в цей об’єкт близько $22 млн. Державна програма розвитку туризму в Аджарії передбачає будівництво в найближчі роки 23 готелів із загальним обсягом інвестицій $1 млрд 250 млн.

Також читайте: Відпочинок в Ріміні, Весілля у Чехії