Вчорашнє падіння двох ракет «Град» в околицях ізраїльського курорту Ейлат не налякало російських туристів, відпочиваючих на узбережжі Червоного моря.

За даними ізраїльських ЗМІ, обидві ракети прилетіли з території Синайського півострова, який належить Єгипту, і впали в пустельній місцевості неподалік від курортної зони Ейлата. Перша впала на відкритій місцевості, друга – поруч зі споруджуваним будинком. Жертв і руйнувань не було.

У результаті цієї події Ейлаті було оголошено найвищий рівень тривоги — при наближенні ракет прозвучали тривожні сирени. Варто відзначити, що цей сигнал, звичний для багатьох інших міст країни, був використаний на цьому курорті вперше – раніше влада не хотіли лякати ними відпочиваючих іноземних туристів.

Із-за інциденту владі довелося тимчасово закрити аеропорт і перенаправити всі рейси, які прибувають в найближчий аеропорт Увды.

За інформацією армії, протиракетна система «Залізний купол» не спрацювала, так як була розміщена поряд з Ейлатом лише на початку квітня, і ще так і не була активована.

Російські туроператори з посиланням на свої приймаючі сторони в Ізраїлі повідомляють, що паніки серед відпочиваючих в Ейлаті туристів немає.