Співробітник анімаційної команди одного з готелів грецького острова Крит завдав 20 ножових поранень 11-річному росіянину Микиті О., відпочивав в готелі зі своїми батьками.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, дитина, виявився випадковим свідком крадіжки, випадково побачив як аніматор вкрав його ноутбук і телефон.

Відомо, що родина приїхала до Греції 8 травня з туроператором Coral Travel. Дитина зникла у вівторок вдень з готелю Mitsis Laguna Resort And Spa 5* під Іракліон, і сім’я після безрезультатних пошуків звернулася в поліцію.

Непритомного хлопчика з численними пораненнями рук, спини і грудей виявили в техчасті паркування готелю в ніч на середу. У критичному стані його екстрено на літаку доставили в госпіталь.

Також відомо, що за підозрою в нападі на російського дитини вже затримали одного зі співробітників готелю – 20-річного аніматор з Нідерландів, який працює тут вже майже 3 роки.

Після інциденту в готелі він, дочекавшись коли закінчиться зміни, поспішив додому, але мабуть не зумівши впоратися з хвилюванням, врізався в машину поліцейських.

Поліцейські запідозрили не гаразд, коли він спішно намагався позбутися просоченої кров’ю сумки з доказами. У результаті його затримали і доставили у відділок.

Ще через кілька годин було знайдено зброю злочину – аніматор сховав закривавлений ніж у пожежний шланг на території готелю.

Підозрюваний аніматор одразу ж зізнався у скоєному. Мотиви цього страшного злочину наразі з’ясовуються.