Home Як вибрати пральну машинку

Як вибрати пральну машинку

Как выбрать стиральную машинку

Саме влітку багато хто з нас купують не тільки обігрівачі на випадок холодної зими, але і намагаються зробити ремонт і оновити побутову техніку. Ми порадилися з Надією Матвєєвої та експертами її програми , як вибрати конкретну техніку, щоб було чисто і комфортно. Також хочемо вам порекомендувати https://stylus.ua/stiralnye-mashiny/proizvoditel:candy_sushka:est/

Про фронтальні і вертикальні або великогабаритні і вузькі моделі чули всі. Є пральні машини з сушкою, але вони коштують в два, а то і три рази дорожче. Багато також переплачують за функцію легка прасування, думаючи, що речі в машинці прямо – таки прогладятся, але так не буває. Давайте зараз розглянемо основні характеристики, на які потрібно звернути увагу. Потрібно виходити з кількості осіб у родині та комплектів білизни, яке ви зазвичай завантажуєте.

Самотнім людям і невеликим сім’ям до трьох чоловік підійде компактна пральна машина з максимальним завантаженням 3 кг. Для сім’ї з чотирьох – шести осіб більш оптимальною буде машина з об’ємом барабана на 5 кг. Пральні машини із завантаженням 6 – 7 кг і вище потрібні лише сім’ям від семи осіб. Клас прання пральної машини прийнято позначати латинськими літерами від A до G. Класами A і B позначають прання високої якості в поєднанні з дбайливим ставленням до тканини. Відповідно, прання класу З, D і E – це прання середньої якості, а F і G – найнижчого. Аналогічно позначаються і класи віджиму. Вам потрібно врахувати, що цей показник набагато важливіше кількості обертів при віджимі, так як він вказує на залишкову вологість білизни після прання.

Клас енергоспоживання також позначається літерами від A до G. Ці букви вкажуть на ступінь економічності електроенергії при пранні. Так, купуючи машину з класом енергоспоживання А і В, ви заощадите на рахунках за електрику. А щоб ваша машина прала тихо, потрібно вибирати пральну машинку з прямим приводом. Джерело: Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl Enter.