В авіакомпанії “Аерофлот” почав роботу перший іноземний пілот – Клаус Дітер Рольфс, німець за національністю…

За його словами, він дуже задоволений новою роботою, оскільки бачить у Росії великий потенціал в області авіаперевезень. До того ж “Аерофлот” гарантує прекрасні умови роботи, робота пілотів тут затребувана і високо оплачується. Це означає гарантоване працевлаштування на тривалий термін, причому не дуже далеко від країни проживання. Перший рейс за маршрутом Москва-Прага Клаус Ройс виконає 24 вересня.

Представники національного російського перевізника повідомили, що всього за останній квартал було отримано понад 820 резюме від іноземних фахівців з усього світу, в тому числі від чеських, німецьких, італійських і іспанських пілотів. В результаті конкурс склав десять чоловік на одне місце. Настільки небувала кількість претендентів на вільні посади в «Аерофлоті» пов’язують зі спадом авіаперевезень в Європі і, навпаки, з пожвавленням їх в Росії

Нагадаємо, що авіакомпаніям Росії було дозволено використовувати іноземців в якості пілотів після прийняття відповідних змін до статті №56 Повітряного кодексу. Всього російські авіаперевізники можуть запросити на роботу 200 іноземних пілотів на рік.

Коментар редакції:

Клаус Дітер Рольфс, що став першим пілотом-іноземцем в Росії, через півроку (у березні 2015) звільнився з “Аерофлоту”. Головні причини – девальвація рубля, важкі стосунки з російськими пілотами. Крім того, члени незалежних профспілкових організацій, таких як ШПЛС, влаштували цькування іноземця – постійно писали на нього безпідставні доноси, які після проведення перевірок не підтверджувалися, оскільки він завжди жорстко дотримувався інструкції, чого й вимагав від своїх російських колег.