Через почастішання випадків неадекватної поведінки п’яних авіапасажирів у Державній Думі всерйоз розглядають ідею повної заборони алкоголю в літаках.

Як заявив заступник голови думського комітету з транспорту Віталій Єфімов, два останніх потворних інциденту в російських авіалайнерах дають депутатам право дуже жорсткої постановки цього питання. Однак експерти впевнені, що абсолютна заборона вживання алкоголю в літаках аж ніяк не додасть безпеки польотів.

Так, на думку керівника юридичної комісії Російського Союзу Туріндустрії Георгія Мохова, саме по собі нетверезий стан пасажира не несе загрози, тому тільки заборонами проблема їх неадекватної поведінки не вирішиться, оскільки повноцінно щодо наших співгромадян такі заборони не діють. Потрібні інші, юридичні кроки, які розширюють права членів екіпажу, вважає Георгій Мохов. Деякі експерти виступають за присутність на борту авіалайнера, за прикладом інших країн, «повітряних маршалів» – наділених спеціальними правами збройних детективів.

Різкі заяви з приводу «авиапьянства» стали виходити з Державної Думи після двох немалоприятных недавніх інцидентів. Нагадуємо: 3 лютого в літаку «Аерофлоту», вылетевшем з Москви в таїландський Пухкет, п’яний підприємець з підмосковного Подольська В’ячеслав Ісмаїлов став бити пасажирів, внаслідок чого їм знадобилася медична допомога. Екіпаж був змушений здійснити посадку в Ташкенті, де Ісмаїлов був заарештований, швидко засуджений узбецьким судом до штрафу і депортований в Росію.

Хочете добре відпочити в колі друзів і знайомих? Банкет в кафе «Галактика» – це вишукана кухня, затишні зали і першокласне обслуговування за цілком доступними цінами.

Раніше, кілька тижнів тому, п’яний дебош у літаку компанії «Когалимавіа» під час перельоту з Москви до Хургади вчинив підприємець з Саратова Сергій Кабалов. Нетверезий і агресивний бізнесмен відмовився припинити паління, погрожував екіпажу і завдав тілесні ушкодження бортпровіднику і пасажирові. Після прибуття в Єгипет Кабалов не був затриманий, на батьківщину досі не повернувся.