Британське консульство розглядає можливість скасування віз, що видаються терміном на один рік. Туроператорам, які працюють з британським напрямком, про це повідомили 9 вересня співробітники посольства Великобританії. Експерти туристичного ринку плановане нововведення оцінюють позитивно – туристи практично за ті ж гроші зможуть гарантовано отримати дворічні візи.

Нагадуємо: в даний час у претендентів є вибір – отримати візу на півроку, рік або два роки. Згідно з новим порядком, вже нинішньої осені британське посольство буде видавати тільки піврічні і дворічні візи, причому ціни на обидва типи віз залишаться незмінними.

При цьому британські візи залишаються значно дорожчими, ніж візи інших країн Євросоюзу: вартість британської візи коливається в залежності тривалості, в той час як шенгенські візи, що видаються на будь-який термін, коштують однаково. Крім того, претендентам шенгенських біометричних віз доведеться здавати відбитки пальців лише один раз протягом 59 місяців. У той час як для отримання британської біометричні дані здавати кожен раз разом з документами на отримання візи.