Генпрокуратура і аудитори Рахункової палати разом з ФСБ і МВС почали масові перевірки компанії «Курорти Північного Кавказу», мета яких перевірка цільового використання виділених на будівництво курортів бюджетних коштів.

Перевіряти їх стали після лютневої інспекції Сочинських спортивних об’єктів Олімпіади президентом Путіним, в результаті якої він жорстко розкритикував темпи роботи компанії, зокрема роботу голови ради директорів Ахмеда Білалова. Нагадаємо, що він також обіймав посаду віце-президента Олімпійського комітету. За зрив термінів зведення олімпійських об’єктів він був знятий з усіх посад.

Загалом, президент висловив своє крайнє невдоволення Билаловым і зажадав вжити заходів, тому і йде перевірка діяльності цієї компанії.

Коштувати нагадати, що «Курортів Північного Кавказу», створеним у 2010 році рішенням російського уряду, було доручено управління туристичним кластером Північного Кавказу, а також об’єктами в Краснодарському краю і Адигеї. Також планувалося розвиток пляжних курортів на Каспійському узбережжі в Дагестані і лікувальних курортів на Кавмінводах.

Влада сподівалася, що Північнокавказький туристичний кластер буде приймати від 5 до 10 мільйонів туристів на рік і створить в регіоні понад 300 000 нових робочих місць.

Але на практиці створення курортів все ще перебуває в зародковому стані, хоча на їх будівництво вже були витрачені величезні гроші платників податків.

Збираєтеся на Чорне море і не знаєте куди поїхати? Поїдьте в саме цікаве і веселе місце курортної зони Анапи – в Вітязево. Це невелике селище, розташований всього лише в 15 кілометрах від Анапи, в оточенні численних виноградників і теплого моря. До речі біля берега тут неглибоко, що дуже зручно для відпочинку з дітьми. Якщо хочете підібрати економічну готель в цьому містечку, радимо відвідати сайт Вітязево готелі.