Туроператор «Бібліо Глобус» організував незвичайну подорож під назвою «На поїзді в Анапу!». 10 червня на чартерному поїзді зі столичного Казанського вокзалу понад сотні журналістів і представників турфірм вирушили до презентаційного прес-тур до берегів Чорного моря.

Трохи більше доби — 28 годин — тривала поїздка на поїзді в комфортабельних купе. В дорозі учасникам нудитися очікуванням зустрічі з морем не довелося: їх розважав ілюзіоніст Данило Радаєв з групою професійних аніматорів.

На чартерном поезде в Анапу. Фото 1

Після прибуття в Анапу відпочиваючих тепло зустріли піснями і хлібом-сіллю, а потім вони в супроводі гідів на автобусах «Бібліо Глобус» вирушили в пансіонат «Фея-2».

В Анапі «Бібліо Глобус» працює перший рік. Філії туроператора відкриті також в Сочі і на узбережжі Криму. Ті, хто вже скористався послугами компанії, відзначають незмінно високу якість сервісу, завдяки чому «Бібліо Глобус» може розраховувати на успішну конкуренцію з іншими, вже добре відомими туроператорами.

На чартерном поезде в Анапу. Фото 2

Для учасників прес-туру були підготовлені в комфортабельні номери в пансіонаті «Фея-2». Пансіонату належить велика територія недалеко від моря, яка включає власний піщаний пляж.

В банкетному залі пансіонату був накритий святковий стіл. Спеціально для гостей ретро-туру місцеві дизайнери провели показ колекцій літніх головних уборів. А під завісу виступила художниця, майстер пісочної анімації Вікторія Пархоменко, чиї унікальні пейзажі нікого не залишили байдужим.

На наступний день вранці учасники туру вирушили на пляж, щоб патріотичний флешмоб на честь Дня Росії. Одягнені у футболки кольори російського прапора, вони вишикувалися відповідно в три лінії і танцювали під музику гімну «Бібліо Глобус».

На чартерном поезде в Анапу. Фото 5

Ввечері відбулася вечірка в ресторані «Золотий пляж» — одне з найпопулярніших в Анапі місць ще з 50-х років минулого сторіччя.

На чартерном поезде в Анапу. Фото 6

Екскурсіям був присвячений третій день туру. З самого ранку учасники поїхали в Геленджик, «Сафарі-парк» — найбільший реабілітаційний центр для тварин. Тут можна спостерігати представниками фауни в умовах дикої природи. І звичайно ж, гості не упустили можливість покататися на канатній дорозі, розташованій на висоті 630 м, і насолодитися чудовими пейзажами.

На чартерном поезде в Анапу. Фото 7

У центрі виноробства Абрау-Дюрсо учасники побачили, як виготовляється знамените шампанське, дізналися про багатьох тонкощах цього процесу і, звичайно ж, продегустувати найкращі сорти.

На чартерном поезде в Анапу. Фото 8

В останній день відбувся прощальний вечеря в ресторані «Порто» у Геленджику, який завершився феєрверком під гімн «Бібліо Глобус».

На чартерном поезде в Анапу. Фото 9

Ретро-тур «На поїзді в Анапу!» проводився в якості своєрідної презентації чартерного рейсу Москва — Анапа. Це перший маршрут такого роду в Росії. Програма була складена і підготовлена туристичною компанією «Бібліо Глобус» за участю «РЖД Тур».

При складанні розкладу руху поїзда враховувалися основні вимоги до пакетного туру, а отже, згідно з готельним check in – check out в Анапу учасники туру прибутку о 12.50, а назад отправлялиись о 16.25. Крім перевезення вартість туру, як і годиться за умовами пакетного туру, включала проживання, трансфер і медичну страховку.