В столиці Тунісу, де бойовики захопили національний музей, в якому на момент захоплення знаходилося не менше 200 відвідувачів, посилені заходи безпеки…

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в середу вдень, 18 березня, на територію музейного комплексу, де розташовуються будівлі парламенту країни і широкої відомий у світі музей Бардо, славиться однією з найбільших в світі колекцій римської мозаїки, увірвалися озброєні люди в камуфляжній формі.

Терористи відкрили безладний вогонь по відвідувачах, і вступили в перестрілку з які прибули туніським спецназом, убивши одного з вартових правопорядку. В результаті нападу загинула 21 людина, в тому числі 17 іноземних туристів. Ще понад 40 осіб, у тому числі російська громадянка, отримали поранення. Двоє нападників бойовиків були вбиті на місці.

Буквально відразу ж після завершення антитерористичної операції на вулиці міста вийшли його жителі, щоб висловити солідарність з сім’ями жертв цього підлого нападу.

Відповідальність за напад на музей Бардо взяла на себе терористична організація «Ісламська держава» (ИГИЛ). Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на аудіозапис, поширену її прихильниками в інтернеті.

У справі про теракт в Тунісі спецслужби вже заарештовано 9 осіб, четверо з яких, на їх думку, мають пряме відношення до нападу. Серед заарештованих батько і сестра одного з убитих терористів.