За результатами аналізу даних пошуку і бронювання готелів на порталі за період з червня по серпень фахівці сервісу склали топ-10 популярних серед туристів російських міст і курортів…

Прес-реліз з рейтингом надав сервіс пошуку готелів RoomGuru.ru. Перший рядок у рейтингу зайняла Москва, другу – Санкт-Петербург, третю – Казань. Далі у порядку спадання розмістилися такі міста: Нижній Новгород, Єкатеринбург, Ярославль, Вологда, Іркутськ, Псков, Великий Новгород.

У рейтингу російських курортів, перше місце зайняв місто Сочі. На другому місці опинилася Анапа, на третьому – Ялта. Далі в порядку убування в рейтингу розмістилися такі курорти: Геленджик, Алушта, Новоросійськ, Єйськ, Євпаторія, Зеленоградськ (під Калінінградом), Листвянка (Байкал).

Тривалість подорожі по містах Росії в середньому становила 3 дні, а середня вартість доби проживання в готелях і готелях – 2 900 рублів. На курортах туристи в середньому відпочивали 12 днів. При цьому середня вартість доби проживання в готелях склала 3 300 рублів. Також фахівці сервісу з’ясували, що в цьому році кількість поїздок по Росії збільшилася на 20%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Сервіс
RoomGuru.ru
підготував топ-5 найпопулярніших місць відпочинку на оксамитовий сезон. В списку В порядку
спадання розмістилися: Сочі, Крим, Урал, Казань, Санкт-Петербург.