Експерти популярного індонезійського курорту Балі прогнозують рекордний туристичний потік у цьому році, який складе приблизно 4,75 мільйонів чоловік…

За даними за перше півріччя 2016 року острів відвідали 2,27 мільйонів іноземців, а зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року склав більше 18%. Основу туристичного потоку складають туристи з Австралії і материкової частини Китаю. Росіяни в загальній масі складають нікчемно малу частину.

За 2015 рік Балі відвідали 4 мільйони іноземців. Як вже було зазначено, найбільше острів австралійці люблять і китайці. Рідше сюди на відпочинок відправляються громадяни Японії, Великобританії, Індії, Малайзії. Зростання потоку туристів з Австралії та Китаю пояснюється збільшенням кількості чартерів на Балі з цих країн.

Російські туристи вибирають Балі в якості місця відпочинку не так часто. Коли закрили Туреччину, попит підвищився, але не сильно. Туроператори відзначають, що в основному це напрямок обирають туристи з доходом вище середнього. Тобто, Балі цікавить тих, хто потребує в кращих умовах, високому комфорті і може за це заплатити. Найчастіше на острові воліють відпочивати в зимовий час.

Причини низького попиту на Балі серед росіян зрозумілі: територіальна віддаленість, тривала і досить дорогий переліт. І навряд чи цей напрямок стане колись масовим і стабільним з точки зору попиту. Рейсів на острів багато, але дешевих серед них немає.

Туроператор BSI Group відзначає, що найбільш популярними районами острова є Нуса Дуа і Джимбаран, а готелі найчастіше туристи вибирають категорії 5 зірок. На острові в середньому відпочивають 12 днів, а середня вартість туру на людину – 110 тисяч рублів. Бронювання турів відбувається в середньому за 2 місяці до вильоту.

Компанія ПАКС теж надала свою статистику. Туристи найчастіше вибирають готелі від 3 до 5 зірок на курортах Нуса Дуа і Убуд. Середня тривалість турів становить 10 днів, а вартість на людину варіюється від однієї до десяти тисяч доларів.

З урахуванням нинішньої
ситуації туроператори прогнозують помірно стабільний попит на Балі, і не чекають
його росту або падіння.