У міжнародному аеропорту Даболим в індійському штаті Гоа пограбували російську туристку, тільки який прилетів на відпочинок.

Як повідомляють індійські ЗМІ, жінка по імені Bozkhu Oliksandre (мабуть, Олександра Божка), прилетіла на відпочинок чартерним рейсом ” Трансаеро, в компанії з двома подругами.

Туристка тримала гроші на відпочинок не в ручній поклажі, як це робить абсолютна більшість мандрівників, а в сумці, яку здала в багаж.

При отриманні багажу в аеропорту Олександра відразу ж відкрила сумку і виявила пропажу грошей в еквіваленті 130 тисяч рупій (2 093 доларів), про що негайно повідомила співробітникам охорони аеропорту.

Співробітники служби безпеки аеропорту, переглянувши записи камер відеоспостереження, прийшли до висновку, що сумку пасажирки розкрили двоє вантажників. Цих людей затримали, на допиті вони розповіли, що заховали викрадені гроші у вбиральні в унітаз. Але в зазначеному місці поліцейським все-таки не вдалося знайти готівку. Імовірно, гроші звідти міг винести спільник злодіїв.

Росіянки говорять, що зараз вони залишилися зовсім без гроша, оскільки всі їх гроші знаходилися в багажі. Російське консульство в Гоа повідомили про подію.