Буйне поведінку 28-річного нетверезого пасажира змусила екіпаж літака компанії «Аерофлот», що летів з Москви в Пхукет (Таїланд), зробити вимушену посадку в Ташкенті.

Бешкетником виявився бізнесмен з Підмосков’я В’ячеслав Ісмаїлов, власник фірми з виготовлення гвинтових сходів в Подольську і студент-заочник Московської фінансово-юридичної академії.

Добряче напідпитку Ісмаїлов став ображати пасажирів та бортпровідників відразу після вильоту з аеропорту Шереметьєво. Як повідомили в прес-службі «Аерофлоту», майбутній юрист погрожував розправою всьому екіпажу літака, а намагалися його заспокоїти пасажирів став просто бити.

Командир авіалайнера прийняв рішення про екстрену посадку в аеропорту Ташкента. Там двом пасажирам, побитим Ісмаїловим, була надана медична допомога, а самого бешкетника передали місцевій поліції. Залишилася в столиці Узбекистану і молода супутниця В’ячеслава Ісмаїлова, з якою він на два тижні відправлявся в Таїланд.

За останній час це вже другий інцидент отримав широкий розголос на російських авіалініях туристичного напрямку, пов’язаний з п’яним дебошем пасажирів, причому обидва бешкетника – дрібні підприємці.

Незадовго до цього п’яний бізнесмен з Саратова Сергій Кабалов на борту літака, що летів до Хургади (Єгипет), побив бортпровідника, пасажира і погрожував убити пілотів. До відповідальності Сергія Кабалова залучити до цих пір не вдалося: єгипетська поліція його, після співбесіди, відпустила, на батьківщину бешкетник, впевнені представники російських правоохоронних органів, після завершення туру не повернувся.