В даний час тури в Хорватію розпродаються туроператорами за рекордно низькими цінами – ціни на відпочинок в червні в цій країні починаються від 300 Євро на двох (з авіаперельотом).

Головною причиною такого «горіння» на думку туроператорів, є нещодавнє введення віз, який і відлякало росіян від відпочинку тут.

Ситуацію загострює ще й те, що в Хорватії було введено саме національні візи, які виключають використання шенгенських.

Але крім введення віз є й інші причини падіння цін на хорватському напрямку. По-перше, зараз спостерігається зниження загального фону попиту на літній відпочинок, і не тільки по Хорватії. По-друге, багато компаній, окрилені успіхами на цьому напрямку в літньому сезоні 2012 року, розширили свої програми. А в третіх – у Хорватії зараз серйозна конкуренція з іншими масовими напрямками, зокрема з Іспанією і Грецією.

Ще однією причиною нинішніх коливань, на думку експертів, є вихід на хорватське напрямок нового великого гравця «Бібліо-Глобус», взяв великі блоки місць на авіарейсах, що також впливає на цінову політику.

Але все ж головною причиною падіння попиту на тури в Хорватію, на думку всіх гравців ринку, є запровадження візового режиму. Для порівняння, сусідня безвізова Чорногорія продається відмінно, адже багато туристів переорієнтувалися саме на неї.

Хочете жити в Європі? Або просто хочете вкластися в нерухомість за кордоном? Купуйте нерухомість в Барселоні – в історичній столиці Каталонії, найбільший порт на Середземному морі, в самому жвавому і “європейському” місті Іспанії.

Нагадаємо громадянам Росії з 1 квітня 2013 року для в’їзду в Хорватію потрібно оформляти національну візу. В’їхати в Хорватію з багаторазовою шенгенською візою за офіційною інформацією хорватського консульства можна лише до 30 червня 2013 року.

Між тим, у деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що влада Хорватії найближчим часом можуть продовжити для росіян термін перетину кордону країни по шенгенській візі – до 30 грудня нинішнього року.